Kaip vertinate sexa kiekvieną dieną?

Nepoznato
2009-10-20 / 18:03
Man tai sexas kiekviena diena tai vau yhaaa...tik bėda kolkas neteko sutikti tokios merginos kuri sexo ir meilės žaidimo norėtu kasdien...nes aš tai negaliu be sexo man reikia daug daug...daug...
Nepoznato
2012-02-27 / 13:06

as vertinu teigiamai

Nepoznato
2012-02-27 / 16:33

[quote='Iksiukai']Kai yra tarpusavio sutarimas tai ir seksas kas diena gerai, kartais net ir po du kartus. O kai aistra prigesta, geras erotinis vakarelis ja vel kokiam menesiukui uzkuria. Reguliarus ir daznas seksa geros sveikatos ir puikios nuotaikos garantas :) :)[/quote]



teisingai

Nepoznato
2012-02-27 / 17:12

Susitinka trys vedę vyrai po alaus bokalą išgerti. Užveda temą apie šeimyninį seksą.
Pirmas skundžiasi - pas mane seksas tik kartą per savaitę.
Antras - tai tu laimingas, nes pas mane tik kartą per mėnesį.
O trečias palinguoja galva ir pareiškia - vyrai vyrai, jei maniškė nemiegotų išsižiojusi - pas mane išvis sekso nebūtų!

Nepoznato
2012-02-27 / 21:08

[quote='erotomanas']Negaliu ginčytis su seksologe Furian... kur jau man žemės kirminui...[/quote]

Oho - čia dėl žemės kirmino? :) Nors dėl seksologės irgi neblogas pastebėjimas....

Nepoznato
2012-02-27 / 21:10

[quote='Furian'].... Ir apskritai, nepaisant bendro neteisingo poziurio, moterys 30+ patampa geidulingesnes negu vyrai, ty ju noru statistinis vidurkis yra siek tiek didesnis negu vyru.[/quote]

Statistinis sakai? Žinai kadangi apie statistiką turiu šiokią tokią gyvenimišką patirtį, tiesiog leisiu sau išsireikšti kad statistika yra labai dažnai "gražiai supakuotas melas" :)

Nepoznato
2012-02-28 / 14:10

O tai jeigu norisi to tai ir darai :) ir tai savaime yra gerai :) netgi labai :)

Nepoznato
2012-02-28 / 18:00

.

Promenjeno 2012-02-28 / 18:01

Nepoznato
2012-02-29 / 14:25

[quote='kovinisparsas']
Statistinis sakai? Žinai kadangi apie statistiką turiu šiokią tokią gyvenimišką patirtį, tiesiog leisiu sau išsireikšti kad statistika yra labai dažnai "gražiai supakuotas melas" :)[/quote]
Jo, statistika yra įdomus dalykas :) Pavyzdžiui apklausiam dešimt porų, iš kurių kelios mylisi kiekvieną dieną, o kai kurios tik kartą per savaitę. Statistiškai gauname vidurkį - 3 kartus per savaitę. Ir dabar kas nors, paskaitęs statistiką, įrodinės, kad trys kartai ir viskas, kaip jūs nesuprantat, nors realiai nė vienos tokios poros, pas kurią būtų būtent trys kartai, nebus ;)

Nepoznato
2012-02-29 / 14:31

Statistikos ekspertų šiame saite apsčiai. Moterys iškėlusios nosį purkštauja: tiek ir tiek procentų smaukačių, tiek ir tiek - vedusių nevykėlių, tiek ir tiek - nevedusių, dar kiti - nesubrendę paaugliai, sumoje ten gaunasi 97% arba 99% dėmesio nevertų. Vyrai gi dažniausiai pagiežingai bamba, kad 50% už pinigus, likusios - prisiregistravusios ir nežinančios ko ieško. Gaila kad tos abi nepatenkintos pusės nesueina vienas su kitu :) Abu normalūs gi, vienok.

Nepoznato
2012-02-29 / 15:26

[quote='medutis'] .... Vyrai gi dažniausiai pagiežingai bamba, kad 50% už pinigus, likusios - prisiregistravusios ir nežinančios ko ieško. Gaila kad tos abi nepatenkintos pusės nesueina vienas su kitu :) Abu normalūs gi, vienok.[/quote]

Nesutinku dėl %, t.y. kad 50%, manau kad jų 50,3% :)
O vat kas dėl "Gaila kad tos abi nepatenkintos pusės pusės nesueina...." - čia jau atleiskite bet kai abi pusės nustos vertinti ir "sverti viską %" ar kitais kokiais tai vienetais, o tiesiog norės nuoširdžiai ir atvirai pabendrauti, nebijoti sau leisti džiaugtis gyvenimu - tada gal ir susieis, ir beje tokius susieinančius ir galima bus laikyti normaliais.